תרגום סדרות – האתרים הטובים ביותר להורדת כתוביות בעברית

כתוביות או תרגום סדרות מגיעים מתסריטים או אפילו מתמלילים שמטרתם היחידה לעזור לאנשים לדעת טוב יותר מה קורה במחזה, בסרט או התוכנית. הם באמת היו נהדרים במיוחד אם הושג וידיאו בשפה שאנחנו לא מבינים. אם אתה ישראלי וברצונך להבין סרט או סדרה המשודרים באנגלית, עליך לכלול כתוביות לסרטון. כן, זה ידוע כי כתוביות מעלות את חווית ההקרנה. הנושא שנותר לדבר עליו הוא, היכן אפשר להשיג אותם? ישנם המון אתרי אינטרנט אידיאליים לכך. בפוסט זה נבחן את האתרים המומלצים ביותר בשוק להורדת תרגום סדרות. 

סצינת התרגום – SubScene

החיפוש אחר כתוביות באתר זה פשוט על ידי כותרת הסדרה פשוט מושלם. כל הכתוביות נוצרות ועולות על ידי המשתמשים, כלומר בדרך כלל תוכלו למצוא תרגום עבור כותרות לא פופולריות במיוחד.

בנוסף, קיימת גם האפשרות להשתמש באוצר המילים כדי לכייל את התוצאות למספר הוגן. אם ברצונכם להעלות כתובית תמונה ולעיתים אף להאיץ אותה, אז subscene.com מאפשר לרבים זאת.

כמעט כל כתוביות של Subscene מגיעות בפורמט SRT. אפשר להציב מסנן חיפוש להגבלה מביא לשפות מסוימות (עד שלוש לכל היותר), כמו כן תוכלו להחליט אם ברצונך להוסיף כתוביות "לקויי שמיעה" (לקבצי רעש). באתר קיים גם פורום נחמד שם אפשר לבקש כתוביות לסרטים ולהופעות – במידה ואין בשפת האם שלך אפילו ואפילו פיצ'ר שמסונכרן עם הגרסה של הרשת החברתית.

 כתוביות פתוחות – OpenSubtitles

הדיבור הוא שהאתר הזה הפך לבחירה הטובה ביותר מבחינת מנוע חיפוש הכתוביות, וקבצי התרגום זמינים להורדה באופן מיידי. כמו כן, ניתן לשלב כתוביות חדשות לסרטים באמצעות אתר זה.

למי שלא מכיר, קיים גם פיצ'ר מעולה לנגן MKV Open המאפשר להתממשק ישירות עם האתר, וגם תוספים והרחבות של Kodi מסונכרנים לחבר'ה האלה. חוויה אינדיבידואלית חסרה, בלשון המעטה. אך יש סיבות לכך ש"כתוביות פתוחות" הוא פופולרי באמת: זהו מאגר הכתוביות הגדול ביותר עם תמיכה במספר רב של שפות. כאשר אתה מצליח למצוא את דרכך ברחבי האתר, אתה הולך לצפות שיש כאן כתוביות שלא קיימות במקום אחר. 

מחפש התרגומים – SubtitleSeeker

"מחפש התרגומים" הוא למעשה מנוע חיפוש מטא בפני עצמו לקבלת כתוביות. במקום לעקוב אחר מאגר הכתוביות שנתרמו, הוא מביא ומצטרף לתוצאות ממעל 20 מקורות כתוביות שונים. ייתכן שלא תצטרכו לחפש אתרים אחרים אחרי שתעבדו עם מנוע הכלי שלהם

אולי התכונה הגדולה ביותר של SubtitleSeeker היא הממשק שלה – בהחלט נקי יותר ויותר טוב לעבוד איתו מאשר הממשק של Subscene. העמוד הראשי כולל סרגל חיפוש, טשטוש מילה שבמרכזו הוראות הכי חיפושים ורשימות לקבלת כתוביות פופולריות (רק אחת לתמונות, אחת לתצוגה). 

כתוביות לסרטים – Moviesubtitles

אתר זה מקבל את היתרון הגדול ביותר בכך שהוא מציע כתוביות לסדרות וסרטים כמעט בכל השפות. אם תרצו את החמה ביותר בשוק הנוכחי, תהיו בטוחים שהמון אנשים מעדיפים את הכלי הזה ועובדים איתם לאורך שנים רבות. 

אקס תרגום אייג' אר – XSubtitlesHR

אתר זה כולל כתוביות שהוזמנו בצורה שיטתית. יש כאלה מ- 0-9 מהרצף המספרי ואילו אחרים מסודרים לפי אלפבית מא' ועד ת'. אתם עומדים להחזיק בחופש לבחור את התרגום המתאים ביותר לסדרה שלכם.

תרגומי די איי וי אקס – DivXSubtitles

אתר זה מפורט מאוד עם מידע חיוני על כל תרגומי הסדרות העדכניות ביותר בתעשייה. יש את יום ההשקה, את שם התוכנית, את הדיבור וההעלאה המסוימת שלו. זה מוציא מהמשוואה את המאמץ שלכם לבחור את הכתוביות השימושיות ביותר. 

סאבמקס – SubMax

בסאבמקס תוכלו למצוא מיליון כתוביות בהן תוכלו להשתמש עבור 1000 סרטים. אתה פשוט צריך ליצור חיפושים עם כל המינוחים והכותרות האידיאליים כדי להשיג את זה המתאים ביותר לשימוש. אתר זה מאפשר העלאת כתוביות חדשות לגמרי.

 subtitle-sites-subsmax.png 8

. Subs4Free זו באמת רק צורת אתר מוגבלת שבה תוכלו לטעון כתוביות לסרטים וסדרות טלוויזיה. יש להם שתי שפות; אנגלית ויוונית כאשר המבנה התכוף הוא

DVD Rip. 9. כתוביות ADDIC7ED זה באמת בין אותם אתרי אינטרנט אהובים שבהם ניתן להוריד תוכניות טלוויזיה וסרטים ללא עלות ובצורה נטולת מתח. באופן קבוע יש להם את הקישורים הידועים מאוד וגם חיבורים רלוונטיים אחרים המשמשים להורדת כתוביות מתאימות

. subtitle-addic7ed.png 10. כל 4 פלאש כל 4 פלאש לא יתחבר ישירות לקבצי כתוביות, הוא מספק קישורים לדף אינטרנט אחר אשר נותן חסות לקבצי כתוביות. זהו אתר להורדת הכתוביות האידיאלי, ששווה להחזיק לחוץ חינם. subtitle-all4divx.png פתרון מהיר יותר להורדת כתוביות עשרת אתרי האינטרנט הנ"ל הם מעולים, ואני בהחלט מציע להם בכל פעם שאתה רוצה כתוביות לכל דבר שאתה צופה בו. אבל אם אתה כמוני ואתה רוצה גם כתוביות לכל, הורדתם יכולה להיות מביכה לאחר זמן. לכן דמיין אם אתה יכול לבטל את הביקורים באתר? כמה נגני מדיה חינמיים מעודדים ניסיון למצוא כתוביות ישירות מעל גיימר הכדור, וכמה מהם עשויים להופיע גם כתוביות באופן אוטומטי בהתאם לשם הקובץ של מה שאתה צופה. שווה להחזיק מלחיץ חינם. subtitle-all4divx.png פתרון מהיר יותר להורדת כתוביות עשרת אתרי האינטרנט הנ"ל הם מעולים, ואני בהחלט מציע להם בכל פעם שאתה רוצה כתוביות לכל דבר שאתה צופה בו. אבל אם אתה כמוני ואתה רוצה גם כתוביות לכל, הורדתם יכולה להיות מביכה לאחר זמן. לכן דמיין אם אתה יכול לבטל את הביקורים באתר? כמה נגני מדיה חינמיים מעודדים ניסיון למצוא כתוביות ישירות מעל גיימר הכדור, וכמה מהם עשויים להופיע גם כתוביות באופן אוטומטי בהתאם לשם הקובץ של מה שאתה צופה. שווה להחזיק מלחיץ חינם. subtitle-all4divx.png פתרון מהיר יותר להורדת כתוביות עשרת אתרי האינטרנט הנ"ל הם מעולים, ואני בהחלט מציע להם בכל פעם שאתה רוצה כתוביות לכל דבר שאתה צופה בו. אבל אם אתה כמוני ואתה רוצה גם כתוביות לכל, הורדתם יכולה להיות מביכה לאחר זמן. לכן דמיין אם אתה יכול לבטל את הביקורים באתר? כמה נגני מדיה חינמיים מעודדים ניסיון למצוא כתוביות ישירות מעל גיימר הכדור, וכמה מהם עשויים להופיע גם כתוביות באופן אוטומטי בהתאם לשם הקובץ של מה שאתה צופה. ושאני בהחלט מציע להם בכל פעם שאתה רוצה כתוביות לכל דבר שאתה צופה בו. אבל אם אתה כמוני ואתה רוצה גם כתוביות לכל, הורדתם יכולה להיות מביכה לאחר זמן. לכן דמיין אם אתה יכול לבטל את הביקורים באתר? כמה נגני מדיה חינמיים מעודדים ניסיון למצוא כתוביות ישירות מעל גיימר הכדור, וכמה מהם עשויים להופיע גם כתוביות באופן אוטומטי בהתאם לשם הקובץ של מה שאתה צופה. ושאני בהחלט מציע להם בכל פעם שאתה רוצה כתוביות לכל דבר שאתה צופה בו. אבל אם אתה כמוני ואתה רוצה גם כתוביות לכל, הורדתם יכולה להיות מביכה לאחר זמן. לכן דמיין אם אתה יכול לבטל את הביקורים באתר? כמה נגני מדיה חינמיים מעודדים ניסיון למצוא כתוביות ישירות מעל גיימר הכדור, וכמה מהם עשויים להופיע גם כתוביות באופן אוטומטי בהתאם לשם הקובץ של מה שאתה צופה.

דילוג לתוכן