שעת נעילה לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין בחינם

שעת נעילה היא סדרה ישראלית עלילתית בז'אנר דרמה / מלחמה, אשר נכתבה על ידי רון לשם, עמית כהן ודניאל אמסל. העונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה עלתה לשידור באוקטובר 2020 בערוץ כאן 11 וגרפה אהדה רבה. כאן ריכזנו קישורים לסדרה שעת נעילה לצפייה ישירה – פרקים מלאים.

על הסדרה שעת נעילה

"שעת נעילה" מתרכזת בקבוצות שונות של חיילים שריונרים השוהים במוצב חרמון, בחדר המלחמה ובמחנה נפח. העלילה עוברת מקבוצה אחת לשנייה בכל פרק ומציגה את המסלולים והאירועים שכל קבוצת חיילים עוברת מיום כיפור ועד לסיום המלחמה.

איפה אפשר לצפות בסדרה "שעת נעילה" אונליין?

נכון להיום, "שעת נעילה" משודרת באופן רשמי בערוץ הטלוויזיה כאן 11, כאשר ניתן לצפות בפרקים המלאים גם באתר האינטרנט ובממשקי ה- VOD. מעבר לשידורי הסדרה הרשמיים בערוצי טלוויזיה, כאן ריכזנו מקורות צפייה ישירה נוספים המכילים הזרמת תוכן מקוונת של כל פרקי הסדרה המלאים.

פרקים מלאים של "שעת נעילה" לצפייה ישירה

וידאו: שעת נעילה – פרק 1 המלא לצפייה מקוונת – YouTube
  • kan – שעת נעילה – עונה 1 – כל הפרקים המלאים – באתר האינטרנט של ערוץ כאן 11.
  • sdarot.dev – שעות נעילה – פרקים מלאים – סטרימינג ישיר של סדרת הטלוויזיה באתר סדרות (במידה והקישור לא עובד – ליחצו כאן).
  • עוד פרקים לצפייה.

כמה פרקים של "שעת נעילה" זמינים לצפייה ישירה?

הסדרה עלתה לאוויר ב- 19 באוקטובר 2020 ושידוריה הסתיימו ב- 7 בדצמבר 2020. היא כוללת עונה 1 ו- 10 פרקים מלאים, ואורך כל פרק בממוצע הוא 45 דקות. הפקת הסדרה נחשבת להפקה היקרה ביותר שנעשתה בישראל לסדרות טלוויזיה, כאשר היא מלוהקת על ידי שחקנים פופולריים מוצלחים (אביב אלוש, ליאור אשכנזי, אימרי ביטון, תום אבני ועוד), והיא הופקה בפועל על ידי משה ולאון אדרי.

מה אומרים על הסדרה שעת נעילה?

שעת נעילה פרקים לצפייה ישירה

הסדרה זכתה לשבחים ונחשבת לסדרה מומלצת שחייבת להכנס לרשימת הצפייה שלנו. הנה כמה כתבות, ביקורות, קטעים מאחורי הקלעים לצפייה ישירה ומידע נוסף אודות הסדרה הישראלית "שעת נעילה":

  • globes – ראיון עם מירב שחם על הסדרה "שעת נעילה".
  • israelhayom – כתבה על סצינות הסדרה שלא התרחשו במציאות.
  • youtube – האמת שמאחורי שעת נעילה – מאחורי הקלעים והסיפורים האמיתיים – קטע וידאו לצפייה ישירה באתר יוטיוב.

סדרות חדשות לצפייה ישירה באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר סדרות לראות מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן