סרטים מומלצים לנוער – הכותרות שירתקו אתכם למסך

סרטי נוער היו שם ויהיו שם עוד שנים רבות. בואו נגיד את האמת, סרטים לבני נעורים הם הסרטים הכי מעניינים ומרגשים – הם כוללים אהבות ורומנים, עלילות תיכון ובתי ספר, בריונות והרבה הרבה התמקדות בצדק. סרטים מומלצים לנוער מיועדים גם למבוגרים וגם לנערים כאחד, ואם גם אתם חושבים שהסרטים האלה הכי טובים, קבלו מאיתנו רשימה מובחרת של הכותרות הטובות ביותר מהז'אנר הזה.

מה מיוחד בסגנון סרטים מומלצים לנוער?

סרטי נוער לרוב מדברים על התקופה יפה ומיוחדת ביותר חיים – אין אחד שלא יכול להתחבר לז'אנר הזה של הסרטים, מעלילות בריונות בבתי ספר, סיפורי אהבה מיוחדים, מלחמות צדק ושטויות של אחוות קולג' אמריקאיות – מדובר בסרטים שמעבירים הנאה מושלמת לגיל ההתבגרות.

אז אם אתם צמאים לצפות בכל מיני סרטים מומלצים לנוער ומחפשים את הכותרות הטובות ביותר, הנה רשימת ארבעת הסרטים שעלו בשנים האחרונות וכבשו את המסכים (ואת הלבבות) של בני הנוער ברחבי העולם. בואו נתחיל!

4 סרטי נוער מומלצים שכדאי להוסיף לרשימת הצפייה

הרשימה הבאה כוללת את סרטי הנוער המומלצים והפופולריים ביותר בשנים האחרונות בסדר אקראי.

לכל הנערים שאהבתי | To All Boys I've Loved Before

הסרט "לכל הנערים שאהבתי" שוחרר בשנת 2018 והוא מספר סיפור מנקודת מבט של לרה ג'ין קובי (המכוכבת על ידי לרה קונדור), נערה צעירה שכותבת מכתבי אהבה לבחורים שהתאהבה בהם במהלך חייה. מדובר בסיפור מרתק ומומלץ לצפייה לכל נער ונערה.

דוכן הנשיקות | The Kissing Booth

הסרט הפופולרי שתפס תאוצה מהירה בעולם הנוער, "דוכן הנשיקות" הביא איתו המשך שעלה לאקרנים ביולי 2020. "דוכן הנשיקות" מתרכז בנערה ושמה אלי, שמתאהבת בנח, אחיו של חברה הטוב ביותר – לי. הם מפתחים מערכת יחסים סודית ומורכבת, ועליהם להסתיר את הזוגיות הזו מפני לי בכל מחיר.

במרחק נשימה | Five Feet Apart

"במרחק נשימה" הצליח לכבוש לבבות של המון נערים ברחבי העולם, והוא בהחלט אחד מבין סרטים מומלצים לנוער שחייב לצפות בהן. העלילה מתמקדת בנערים מטופלי סיסטיק פיברוזיס שנפגשים במהלך סשן הטיפולים שלהם ומפתחים מערכת יחסים משונה שעלולה להזיק לבריאותם הגופנית. הם מנסים להסתיר את אהבתם כאשר הרופאים ממליצים להם בכל מחיר להתרחק אחד מהשני.

מותר לאהוב | The Half of It

הסרט "מותר לאהוב" עלה לפלטפורמת נטפליקס בשנת 2020 והוא מעביר סיפור מרתק על נערה בשם אלי צ'ו המתגוררת בעיירה קטנה בוושינגטון. את אלי מכירים כולם, כיוון שהיא כותבת עבודות ועושה שיעורי בית לתלמידים אחרים בתשלום. כעת, בחור בשם ג'וק פול שוכר את שירותיה כדי לכתוב מכתב אהבה לאסטריד, נערה שנדלק עליה בבית הספר. הבעיה היחידה היא שגם אלי מאוהבת בה.

ההמלצות שלכם על סרטים לנוער

נערות רואות סרטים מומלצים לנוער

חושבים שיש לכם כותרות משובחות לגילאי הנעורים? ראיתם לאחרונה סרט תיכון או רומנטיקה בגיל הטיפש עשרה? שתפו אותנו בסרטים שראיתם ואהבתם ואנחנו נעלה את ההמלצות שלכם לאתר בפוסט מרוכז!

אולי תאהבו גם:

דילוג לתוכן