סרטים באתר יוטיוב – איזה סרטים טובים אפשר למצוא ב YouTube?

סרטים YouTube

בין אם חרשתם על כל ספריית הסרטים בנטפליקס, לא בא לכם ללכת לקולנוע או שהסרטים בערוצי הטלוויזיה כבר משעממים אתכם – יש עוד מקור אחד לצפייה בסרטים שאולי עוד לא הכרתם. אתר הוידאו הפופולארי YouTube מתעדכן ומתמלא יום יום בסרטים חדשים באורך מלא לצפייה ישירה, מכל הז'אנרים – סרטים לילדים, קומדיות, אקשן, מתח, דרמה וגם דוקומנטריים. אז אילו סרטים יוטיוב מאפשרת להעלות, ואילו כותרות שוות צפייה? ריכזנו בפוסט אחד את כל המידע.

יוטיוב – כבר לא רק אתר של סרטונים קצרים

רובנו עדיין מכירים את אתר YouTube כמאגר של מדריכים קצרים וסרטונים כאלה ואחרים בתחומי גיימינג, ASMR, איפור וקוסמטיקה, DIY ועוד ועוד. נכון, האתר עדיין מנסה לשמור על הערוצים האלה ולעודד את המפעילים שלהם, אבל בזמן האחרון עלתה מגמה חדשה של סרטונים ארוכים, שידורי טלוויזיה בלייב וגם סרטים.

סרטים באורך מלא באתר יוטיוב בהחלט נהגו להיות מילה גסה, אך כעת עוד ועוד סרטים מכל הז'אנרים צצים להם פה ושם בפיד – ומקבלים המון צפיות, לייקים תגובות ושיתופים בכל העולם.

איזה סרטים אפשר לראות ביוטיוב?

יוטיוב - סרטים באורך מלא

ענקית הוידאו שנקנתה על ידי גוגל בשנת 2006, YouTube, עברה שינוי מקצה לקצה כמעט בכל הבחינות – בין אם זה בעיצוב האתר ונוחות המשתמש, ועד תנאי המדיניות הנוקשים.

כשמדברים על סרטים, ישנם מספר קריטריונים שהסרט צריך לעמוד בפניהם לפני שהוא יכול לעלות לאתר ולהיות זמין לצפייה:

  • הפרת זכויות יוצרים – בדרך כלל המוזיקה, הסאונד והתוכן של כל קטע וידאו נמצא בבעלות זכויות יוצרים של חברה או אדם מסוים. כאשר אדם אחר מעלה קטע מוזיקלי, או סרט שמפר את זכויות היוצרים, הוידאו הזה חשוף לתלונה ומחיקה על ידי יוטיוב. לכן יש לשים לב שהסרטים הזמינים לצפייה ישירה ביוטיוב בדרך כלל הם ללא זכויות יוצרים, או שהם קיבלו זכות לשתף אותו מאותה החברה או האדם שמחזיק בזכויות.
  • קטעים גסים או סצינות כחולות – אחד מתנאי המדיניות הנוקשים של יוטיוב קיימים כדי לאכוף את קטעי הגסויות והעירום שקיים בסרטים, על מנת למנוע את החשיפה לילדים או לאנשים רגישים. לכן סרטים פופולאריים באתר יוטיוב לא כוללים קטעים כאלה, וגם אם כן, הם דורשים אימות מהשתמש ואישור שהוא מגיל 18 ומעלה.

YouTube – סרטים שעלו בשנת 2020

רשימת 5 הסרטים הכי החמים באתר יוטיוב – שעלו בשנת 2020:

1. רקסי המלך מדובב – הסרט המלא

YouTube Movies

2. פיטר ראביט מדובב – הסרט המלא:

3. איש מזל התאומים – הסרט המלא (באנגלית):

4. סאהו – הסרט – באורך מלא:

https://www.youtube.com/watch?v=9mvH7db3Dn8

5. 127 שעות – הסרט המלא – באנגלית:

https://www.youtube.com/watch?v=kOgUdR4TotY

חבלה – הסרט המלא עם תרגום לעברית:

סרטים ישראלים באתר יוטיוב

גם סרטים ישראלים פופולארים מכל הזמנים קיבלו מקום ברשימת הסרטים המומלצים של יוטיוב:

YouTube – טריילרים של סרטים מומלצים

אחד היתרונות החזקים של יוטיוב הוא אמצעי להפצת הקדימונים והטריילרים הראשונים לסרטים החדשים שמשתחררים לבתי הקולנוע. הנה כמה מהטריילרים החמים ביותר באתר:

יוטיוב סרטים עצמאיים וסרטי קולנוע

סרטים עצמאיים באתר יוטיוב

מלבד הסרטים ההוליוודים בהפקות ענק, קיימים סוגים שונים של סרטים זרים ומקומיים, ובין אם מדובר בפרויקט סיום לימודים או סרט בהפקה עצמאית, יוטיוב בהחלט מעודדים הפקות מהסוג הזה וכיום נחשבים לאמצעי הטוב ביותר להפצת סרטים כאלה.

קישורים נוספים בנושא

הקישורים הבאים כוללים סרטים מלאים לצפייה ישירה באתר יוטיוב, ומידע נוסף על נושא הסרטים באתר:

  • פלייליסט של סרטים מלאים – סרטים באורך מלא עם תרגום לעברית – באתר ביוטיוב
  • ערוץ אתר סרט ביוטיוב – כולל טריילרים מתורגמים ותקצירים על הסרטים הכי חמים
  • ערוץ יס הרשמי – הערוץ של חברת התקשורת yes באתר YouTube
  • סרטים לילדים – ערוץ הכולל סרטים והצגות ילדים ביוטיוב

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן