סקין (Skin) – סרטו של גיא נתיב – לצפייה ישירה

סקין (באנגלית: Skin) הוא סרט דרמה קצר שיצא בשנת 2018, ונוצר על ידי הבמאי והתסריטאי גיא נתיב, בשיתוף פעולה עם רעייתו, שרון מימון וג'יימי ריי ניומן. הסרט סקין נחשב לגאווה ישראלית בתחום הקולנוע וזכה בפרס האוסקר בקטגוריית הסרט הקצר הטוב ביותר בטקס פרסי האוסקר ה-91, ובפרס איגוד המבקרים הבינלאומי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו. למטה ריכזנו קישורים לסרט סקין לצפייה ישירה.

סקין – תקציר העלילה

מבוסס על סיפור אמיתי: בריאון וידנר, גבר צעיר שאומץ בילדותו על ידי כת גזענית של מגולחי ראש, מצליח לעבור תהליך מדהים ומצמרר שגורם לו להגיד "לא" לגזענות ושנאה. הסיפור מתאר בצורה שקופה ואמיתית את ניסיון ההתנתקות של בריאון מאירועי העבר וההיסטוריה האלימה שגדל בה, ואת הדף החדש שפתח בחייו בעזרת חברו האפרו אמריקאי.

סקין – הסרט המלא – לצפייה ישירה

הסרט המלא "סקין" (Skin) זמין לצפייה ישירה בקישור למטה, באיכות 480p / 720p / 1080p / 360p / 240p / 144p עם תרגום מובנה בעברית.

פייסבוק – סקין – Skin – הסרט המלא לצפייה ישירה עם תרגום לעברית – באיכות גבוהה. פורסם על ידי הדף הרשמי של אתר "סרט" בפייסבוק.

סקין – ביקורות הסרט וקישורים נוספים

מעבר לתוכן הסרט המצורף למעלה, ריכזנו כאן רשימת קישורים הכוללים ביקורות על הסרט, סיקורים, מידע על הבמאי והשחקנים, וקישורי צד נוספים ל- "סקין".

  • הארץ – סקין – Skin – סרטו של גיא נתיב – ביקורת הסרט באתר הארץ.
  • סרוגים – סקין – Skin – סרטו של גיא נתיב – ביקורת הסרט באתר סרוגים.
  • מעריב – סקין – Skin – סרטו של גיא נתיב – סיקור הסרט באתר מעריב.
  • מאקו – סקין – Skin – סרטו של גיא נתיב – כתבה על הסרט באתר מאקו.
  • Ynet – סקין – Skin – סרטו של גיא נתיב – כתבה על הסרט באתר ידיעות אחרונות.
  • IMDB – סקין – Skin – הדף הרשמי של הסרט באתר IMDB.

סקין – Skin – הטריילר הרשמי לצפייה ישירה

למי שעוד לא ראה את הסרט, ומעוניין לקבל הצצה קטנה, הנה הטריילר של סקין (Skin) – סרטו של גיא נתיב:

סקין (Skin) – הטריילר

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן