25 סדרות נטפליקס מומלצות שמגיעות אלינו ב- 2020

ענקית הסטרימינג נטפליקס לא מפסיקה להפתיע עם תוכן חדש ואיכותי, שכולל המון סדרות ועונות חדשות לצפייה ישירה. בתקופה הזאת שכולם בבית ומחפשים מה לראות, בין אם זה בטלוויזיה, במחשב ואפילו בטלפון, החלטנו לאסוף לכם במקום אחד את ההמלצות החמות ביותר על סדרות נטפליקס 2020 שהגיעו וימשיכו להגיע אלינו במהלך השנה הקרובה.

סדרות נטפליקס מומלצות בשנת 2020

מכתב למלך | The Letter For The King

מכתב למלך היא סדרת פנטזייה אמריקאית חדשה בנטפליקס שעלתה ב- 2020 ומספרת על טירוי בן אצולה מאומץ שמרגיש לא שייך ומנסה להתעלות על עצמו על מנת לשמור על שם המשפחה. במבחן להפוך להיות אביר המתמודדים נתקלים בסיטואציה לא רגילה, כולם מפחדים להיכשל במבחן האבירות, אך רק טירוי נענע לאתגר שעכשיו מוצב מולו.

אדם זר | The Stranger

אדם זר היא סדרת מתח-דרמה בריטית המבוססת על ספר באותו השם. הסדרה מספרת על אדם, בעל המשפחה האידיאלית, ועל מפגש מעניין עם אישה זרה שמפתיעה אותו במידע על אישתו שלא ידע, הדבר גורם לו לצאת במסע חיפוש אחר תשובות שמתסבך וגורם לחייו המושלמים כפי שהכיר אותם, להשתנות. אחת מבין סדרות נטפליקס המומלצות ביותר.

סולאר אופוסייטס | Solar Opposites

סדרות נטפליקס מסוג קומדיית מצבים בדרך כלל מתעלות על עצמן, והסדרה המונפשת הזו היא מבית היוצר של ריק ומורטי. הסדרה מספרת על משפחת חייזרים שהחליטו לעבור למרכז אמריקה ומנסים להיטמע בין כולם תוך כדי שהם מחזיקים במחשב בעל תכונות אנושיות שעתיד להשתלט על הארץ, בינתיים הם מנסים להחליט איפה יותר טוב לחיות, בכדור הארץ או בכוכב ממנו הגיעו.

הקנוניה נגד אמריקה | The Plot Against America

סדרה אמריקאית המבוססת על ספר באותו שם. הסדרה מתרחשת בשנת 1940 מיד לאחר פרוץ מלחמת העולם השנייה ומספרת על תרחיש בו מי שרץ לנשיאות וגם זוכה הוא בעל נטיות אנטישמיות ומיודד עם עם בכיר במפלגה הנאצית. אנחנו עוקבים אחר השינוי בארה"ב ואיך הייחס כלפי זרים ויהודיים בפרט משתנה.

ברוקלין 99 | Brooklyn 99

סדרת קומדיה אמריקאית מצליחה העוקבת אחרי מחלקת הבילוש בברוקלין ואחר פשעים שונים ומשונים שהם פותרים. לסדרה כבר 6 עונות מוצלחות עטורות פרסים ובפברואר 2020 הגיעה אלינו העונה השביעית. מדובר בקומדיה הורסת שחייבת להכנס לרשימת סדרות נטפליקס שלכם.

אווניו 5 | Avenue 5

סדרת קומדיה – מדע בדיוני אמריקאית. הסדרה מתרחשת בעתיד, ברובה עוסקת על שהות בחלל בספינת תענוגות, אך השייט כבר לא מענג כשהם מוצאים עצמם סוטים מהמסלול עקב תקלה במערכת.כעת צוות הספינה צריך להתמודד עם כל הנוסעים ועם הידיעה שחזרה לכדור הארץ צפוייה להארך 3 שנים, אך האספקה שלהם אמורה להחזיק רק ל8 שבועות.

נרקוס מקסיקו | Narcos Mexico

סדרת דרמה-פשע אמריקאית. הסדרה הינה ספין אוף לסדרה "נרקוס", במקור נועדה להיות ההמשך של נרקוס וכעת נהפכה לסדרת בת. במהלך 2020 קיבלנו אלינו את העונה השניה של נרקוס מקסיקו המספרת על הסיפור ההיסטורי של קרטלי הסמים במקסיקו.

המפתחות של משפחת לוק | Locke & Key

סדרת אימה על טבעית אמריקאית המבוססת על קומיקס באותו שם.הסדרה עוקבת אחר שלושה אחים ואימם שאחרי שאביהם נרצח הם עוברים לביתו, שם הם מוצאים מפתחות עם תכונות קסם שנותנות להם כוח ויכולות שונים. אך הם לא היחידים שיודעים על המפתחות והכוחות, ישנו גם שד רשע שמתכנן בכל דרך להשיג מהם את המפתחות.

הומלנד | Homeland

סדרת דרמה אמריקאית. הסדרה החלה בשידורייה בשנת 2011 וכיום ב- 2020 מוציאה כבר את העונה השמינית והאחרונה. עונה 8 מספרת על סול, יועץ לביטחון לאומי שנשלח לאפגניסטן לנסות להגיע להסדר עם הטליבאן.

מקוללת | Cursed

סדרת דרמה פנטזייה אמריקאית המבוססת על קומיקס באותו שם. הסדרה מספרת על נימו, נערה עם כוח מיוחד שמיועדת להפוך לגבירה חזקה ואיך לאחר מות אמה היא מוצאת חבר מפתיע למסע שלה במסירת חרב עתיקה וחשובה למרלין. במהלך מסעה הופכת נימו לסמל של אומץ ומרד נגד המלך, דבר שלא בהכרח תמיד בא לטובתה.

בית הנייר | La Casa De Papel

סדרת דרמה ספרדית. ב2020 יוצאת אלינו העונה הרביעית של הסדרה שכבשה את כולנו שגרמה לנו לפתח חיבה דווקא לפושעים ול"אנשים הרעים" ששדו את המטבעה.העונה הרביעית ממשיכה ישירות מאיפה שסיימנו, בו הפרופסור עדיין בטוח שראקל שנרצחה ומכריז על מצב מלחמה בזמן שראקל מתמודדת עם דילמה נוראית, בין לבגוד בחברים ולשתף פעולה עם המשטרה, או להכנס לכלא ל30 שנה.

זה מה שחסר לי עכשיו | I'm Not Okay With This

סדרת דרמה נעורים קומית אמריקאית. הסדרה עוקבת אחר סידני, נערה מתבגרת שמתמודדת עם כל מה שמתבגרים עוברים, הכל מהורמונים, שינויי הגוף ודימוי עצמי אך מה שממש מתקיל אותה הם כוחות העל שהיא לא יודעת מאיפה קיבלה איך לשלוט בהם ומה היא אמורה לעשות איתם.

המתים המהלכים | The Walking Dead

סדרת דרמה-אימה אמריקאית בנטפליקס המבוססת על קומיקס באותו השם.סדרה עטורת שבחים ופרסים המספרת על כמה ניצולים במציאות פוסט-אפוקליפטית.ב-2020 יוצא אלינו חלק ב' של עונה 10 ,אחרי שבחלק א' נפלו גיבורי הסדרה למלכודת, בור עם מלא מתים מהלכים, אנחנו עוקבים אחר נסיון הבריחה וההתמודדות שלהם, לא בטוח שכולם ישרדו.

חקירה | Interrogation

סדרת דרמה פשע אמריקאית המבוססת על סיפור אמיתי בו איש צעיר נעצר ל30 שנה בגלל רצח אכזרי של אימו, כל פרק מדמה לנו את תהליך החקירה שנלקח מהמסמכים המקוריים של המקרה, ומכניס אותנו הצופים לסדרה דרך עיניו של החוקר.

החוטאת | The Sinner

סדרת דרמה פשע אמריקאית המבוססת על ספר באותו השם שזכתה לתואר הסדרה הנצפית ביותר, סדרה מצמררת ומחרידה באופן מהפנט המספרת על אישה צעירה ואמא טרייה שיום בהיר אחד קמה ומבצעת רצח ברוטאלי, לטענתה היא לא יודעת מה גרם לכך, במהלך הסדרה אנחנו לא רק חוקרים את הרצח אלה גם את אישיותה.כעת יוצאת אלינו העונה השלישית של הסדרה.

הפלקון וחייל החורף | Marvel's The Falcon And The Winter Soldier

סדרת דרמה גיבורי על אמריקאית המבוססת על דמיותיהם מחוברת הקומיקס של קפטן אמריקה. הסדרה מספרת על פלקון שמנסה להכנס לנעלי תפקיד קפטן אמריקה ועל באקי שרוב חייו חי כחייל שטוף מוח בארגון הידרה שאותו שירת וכעת רוצה לקבל דף חדש ולהסתגל לעולם המודרני. גיבורי על בתוך סדרות נטפליקס זה משהו נדיר, אז אל תפספסו את הכותרת הזו.

סדר אותי | High Maintenance

סדרת דרמה קומדיה אמריקאית מרעננת. מספרת על "הבחור" חסר השם, שליח וויד על אופניים בניו יורק.בסדרה אנחנו נתקלים בסיטואציות ולקוחות הזויים שהסדרה עוקבת אחר חייהם ועל הקשר של כולם ל"בחור". השנה יצאה העונה הרביעית והפעם עם שלל כוכבים מוכרים.

בזכות עצמה | Self Made

מיני סדרה אמריקאית המבוססת על סיפור אמיתי בהשראת מאדאם סי.ג'יי ווקר.הסדרה מספרת על ווקר,יזמנית אפרו אמריקאית, האישה האמריקאית הראשונה שהפכה למליונרית בזכות עצמה בכך שפתחה עסק לתכשירי שיער לנשים אפרו אמריקאיות והפכה למעצמה.אך זה לא היה קל, ווקר נאלצה להתמודד עם עולם גברי שהקשה עליה, אך לא וויתרה. דרמה איכותית שתעלה ביחד עם סדרות נטפליקס אחרות בסגנון במהלך 2020.

סמוך על סול | Better Call Saul

סדרת דרמה קומית אמריקאית המהווה ספין אוף ל-שובר שורות. הסדרה עוקבת אחר סול שמתחיל את דרכו כעורך דין קטן ואיך הופך למי שהוא היום. כעת יוצאת אלינו העונה החמישית בה אנחנו עוקבים אחר מהפך בדמותו של ג'יימי, והפעם מצטרפים אלינו שני דמויות מוכרות מ-"שובר שורות".

ציידים | Hunters

סדרת דרמה אמריקאית. הסדרה מתרחשת בשנות ה70 ומספרת על יהודי עשיר שגייס חבורה איתה הוא יוצא למצוד אחרי נאצים שעדיין בחיים ולעולם לא נעמדו למשפט.הם מגלים שישנה קבוצה של אותם נאצים בכירים שמתכננים ליצור רייך רביעי בארצות הברית והם יוצאים למסע לסכל את התוכניות שלהם לבצע רצח עם נוסף.

כוח החלל | Space Force

סדרת קומדיה אמריקאית.הסדרה מתרכזת בקבוצת אנשים העובדים יחד ומנסים ועליהם מוטלת המשימה לנסות ולהקים את הסניף השישי של הכוחות המזויינים של כוח החלל האמריקאי. הסדרה צפויה להגיע אלינו בחודש מאי השנה.

כל יום מחדש | One Day At A Time

סדרת קומדיה אמריקאית המבוססת על סיטקום.תחילת הסדרה עוקבת אחר משפחה קובנית-אמריקאית ועל המסע של כל אחד מבני המשפחה ובעיקר על פנלופה,לשעבר אחות בצבא האמריקאי ועל תהליך היציאה מהצבא והפיכתה מחיילת לאזרחית.כעת יוצאת אלינו העונה הרביעית.

טומי | Tommy

סדרת פשע דרמה אמריקאית.הסדרת עוקבת אחר אביגיל תומאס (טומי) שהופכת למפקדת המשטרה הראשונה בLAPD, לשעבר בNYPD , הסיבה שעברה היא בגלל האשמות שלה כלפי הממונה שלה בהטרדות מיניות, מצד אחד זה הפך אותה לגיבורה וסמל פמיניסטי ומצד שני הרס את הקריירה שלה.כעת אנחנו עוקבים אחר ההתחלה החדשה שלה וההתמודדיות בLAPD ומקרים שמגיעים ליחידה.

קייטי קין | Katy Keene

סדרת דרמה-קומדיה אמריקאית המבוססת על קומיקס באותו השם.הסדרה עוקבת אחר חייהם המקצועיים והרומנטיים של ארבע דמויות כשהם רודפים אחר חלומותיהם בניו יורק ומתמקדת בקייטי קין , מעצבת אופנה שאפתנית שמנסה לסלול את חייה המקצועיים בניו יורק ומנסה נואשות להגיע לאור הזרקורים.

לכל החיים | For Life

סדרת דרמה משפטית אמריקאית.הסדרה בהשראת סיפורו של אייזק רייט ג'וניור שנכלא וקיבל מאסר עולם בגין פשע שלא ביצע, תוך כדי שהוא יושב בכלא הוא לומד והופך לעורך דין מורשה ומשתמש בזה תחילה כדי לעזור לחבריו בכך שניהיה הסניגור שלהם בכדי לשנות את הרשעותיהם, לבסוף מנסה גם להוכיח את חפותו שלו.

סדרות נטפליקס 2020 – קישורים נוספים

סדרות נטפליקס חדשות בשנת 2020 שחייב לראות
  • Netflix – האתר הרשמי של נטפליקס – מתעדכן עם סדרות חדשות כל הזמן
  • פטריה – רשימת סדרות נטפליקס מומלצות לשנה הקרובה
  • Mako – סדרות מומלצות בנטפליקס לשנת 2020 – באתר מאקו
  • Time Out – כל הסדרות שעלו בחודש מרץ 2020 בנטפליקס ישראל
  • zorro – מאמר: סדרות נטפליקס הכי טובות
  • vpnmentor – מאמר על סדרות נטפליקס מומלצות ב-2020
  • וואלה! – קטגוריית הסדרות המומלצות ביותר בפלטפורמת נטפליקס
  • tgspot – רשימת התכנים החמים ביותר בממשק נטפליקס

סדרות חדשות באתר

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן