5 סדרות טורקיות מומלצות שחייב לצפות בהן ב- 2020

הטלנובלות של טורקיה הצליחו להשתלט על המסכים של הצופים הישראלים כבר המון שנים – בהתמכרות מתוקה ומתמשכת. לקראת החורף הקריר, החלטנו לחמם את כל מי שכבר מיצה את "הכלה מאיסטנבול" – ולרכז כאן רשימה של סדרות טורקיות מומלצות ששמנו עליהן עין ל-2020.

סדרות טורקיות מומלצות

1. הכלה מאיסטנבול

הכלה מאיסטנבול

סדרת הדרמה הטורקית שכבשה את הלב שלנו עם 3 עונות מרתקות, "הכלה מאיסטנבול" (בטורקית: İstanbullu Gelin) משודרת בערוץ ויוה בישראל, וזוכה להצלחה רבה בקרב הקהל הישראלי. כוכבי הסדרה הם אסלי אנוור (בתפקיד סורייה בוראן) ואוזג'אן דניז (בתפקיד פארוק בוראן) שזכו לשבחים רבים ממעריצי הסדרה. בשנת 2018 הטלנובלה הטורקית הייתה מועמדת לפרס האמי הבינלאומי ה-46 בקטגוריית "הטלנובלה הטובה ביותר".

2. נור

נור

נור (בטורקית: Asla Vazgeçmem) היא סדרת טלנובלה טורקית מצליחה המשודרת בערוץ ויוה, בכיכובם של אמינה גולשה, שזכתה בתואר מלכת היופי של טורקיה בשנת 2014.

עלילת הסדרה מתרכזת בתקופה שלאחר מותו של אבא שלה, נור עוברת לאיסטנבול כדי להתגורר עם המשפחה שלה בחוות קוזאן.

לאחר המעבר היא פוגשת את ייאיט קוזאן, שמגדל את בנו מרט לבדו. איג'לאל, אשתו של ייאיט מאושפזת כבר 3 שנים כתוצאה מתאונה עליה אחראי ייאיט, שמדחיק את רגשותיו ואת הטרגדיה שקרתה.

https://www.youtube.com/watch?v=875SCWzSruM

3. מחיר התשוקה

מחיר התשוקה

מחיר התשוקה (בטורקית: Siyah Beyaz Aşk) היא דרמה טורקית בכיכובם של איברהים ציקולק, בירס אקאליי, מוחמד עוזונר, ארזו גמזה קלניץ, אייס דיזאר ודניז סלילוגלו.

הסדרה עלתה לראשונה לטלוויזיה ב-16 באוקטובר 2017 והסתיימה ב-28 במאי 2018.

4. חיי סולטאן

חיי סולטאן

חיי סולטאן היא עוד סדרה טורקית מומלצת ומסחררת המתרכזת בחייה של סולאטן, שננטשה ביום החתונה שלה על ידי האהוב שלה, סיימוס, וממתינה לחזרתו בבית הוריו כבר זה 15 שנה.

בשובו, מפתיע סיימוס עם חזרתו ביחד עם בנו ממאהבת אחרת, וכעת סולטאן מתמודדת עם הרגשות המעורבים וחושבת האם תוכל להמשיך לדרכה או לנסות לפתור את האהבה הנכזבת.

5. בנות גונש

בנות גונש

טלנובלה מרתקת נוספת המתרכזת בגונש, מורה לספרות בבית ספר תיכון, אשר בעלה עזב אותה ואת שלושת בנותיה בגיל ההתבגרות.

לאחר מערכת יחסים שהתמשכה כחצי שנה בינה לבין האלוק, איש עסקים מאיסטנבול, הם בוחרים להנשא ולעבור לגור באיסטנבול.

קישורים לסדרות טורקיות מומלצות

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן