סברי מרנן – פרקים מלאים לצפייה ישירה

סברי מרנן (Sabri Maranan) היא סדרת סיטקום ישראלית אשר נכתבה ונוצרה על ידי יניב פולישוק ורובי דואניאס. הסדרה משודרת בישראל החל מאוגוסט 2011 ועד היום היא משודרת בערוץ קשת 12.
הסדרה מצולמת בחולון באולפני ברודקאסט. למטה ריכזנו קישורים לסדרה סברי מרנן לצפייה ישירה.

על מה מבוססת הסדרה סברי מרנן?

הסדרה סברי מרנן לצפייה מקוונת

סברי מרנן עוקבת אחרי שתי משפחות, משפחת רוזן ומשפחת חסון, שהקשר ביניהם הם נישואים בין-עדתיים בין הילדים של המשפחות (שי ושני), ואחר הסטיגמות שכל עדה מביאה איתה לחיי המשפחה. משפחת חסון היא משפחה מזרחית צפון אפריקאית ומשפחת רוזן משפחה אשכנזית ממזרח אירופה.

רוב הסדרה מתמקדת בשי ושני, זוג נשוי, שי בן למשפחת רוזן ושני בת למשפחת חסון ובביקורם בארוחות שישי לקידוש אצל הוריהם, שם מתרחשות רוב הסיטואציות הקומיות של הסדרה סברי מרנן.

פרקים ועונות

פרק הבכורה של הסדרה עלה ושודר ב4 באוגוסט 2011 בערוץ 2 קשת וזכה לאחוזי רייטינג גבוהים ביותר. לסדרה כיום 6 עונות ו209 פרקים, כל פרק בין 23 ל 30 דקות:

  • עונה 1- 42 פרקים מלאים
  • עונות 2-5 – 40 פרקים מלאים
  • עונה 6 – מצולמת החל מנובמבר 2018 ושודרה לראשונה רק בינואר 2020. וכיום עדיין משתחררים פרקים חדשים מידי שבוע בערוץ קשת 12.

איפה אפשר לצפות בסדרה סברי מרנן?

הסדרה משודרת בצורה רשמית בערוץ 12 של קשת, אך מלבד השידורים הרשמיים גם ניתן לצפות בה באמצעות קישורים שאספנו כאן.

סברי מרנן לצפייה ישירה

סדרות מומלצות שחייב לראות
סברי מרנן – לצפייה ישירה
  • Mako – סברי מרנן – פרקים מלאים לצפייה ישירה באתר מאקו של ערוץ 12.

תבנית הפרקים של סברי מרנן

לסדרה סברי מרנן תבנית קבועה. כל פרק מתחיל כששי, שני והבנות שלהם נמצאים ברכב והם בדרך לארוחה משפחתית, אם אצל משפחת רוזן או אצל משפחת חסון, והם מדברים על התחושות לגבי המפגש שעומד להתקיים עם המשפחה ואירועים שקשורים למפגש.

הבנות יושבות מאחורה ומקשיבות לשיחה, לפעמים שי ושני מנסים לטשטש את השיחה שלהם על ידי מילים נרדפות או אנגלית, אבל הבנות תמיד יודעות מה לשאול ולהגיד כדי לשפוך עוד אור קומי על הסיטואציה, שרוב המשפחות בישראל מכירות.

פרקים מלאים מהסדרה סברי מרנן לצפייה ישירה

אחרי הנסיעה ברכב והפתיח, שאר הפרק מתמקד בשיחות והאירועים שלפני הקידוש, הנשנושים שלפני הקידוש, בנות הזוג ששאר בני המשפחה מביאים, היחס העוקצני של אמא רוזן כלפי שני ועוד דרמות מחיי היום היום.

בסוף כל פרק חוזרים שי, שני ובנותיהן לרכב, ומסכמים את המפגש המשפחתי תוך כדי שהבנות מקשיבות ומקניטות אותם.

פספוסים

לסדרה סברי מרנן פספוסים רבים שמשודרים בסוף הפרק (מיד אחרי סצנת המכונית) במשך דקה וחצי. הפספוסים אמנם לא מופיעים במהלך השידורים של ערוץ 12, אך ניתן למצוא אותם בשידורים חוזרים וברחבי הרשת.

סברי מרנן – עובדת בונוס

בשנת 2014 החלו שידורים של סדרה המבוססת על "סברי מרנן" ביוון, אותה התאימו ושינו לפי מצבים מקומיים. שידוריה הסתיימו ב- 2019 אחרי 5 עונות ומעל ל100 פרקים. בשנת 2015 גם בארצות הברית שידרו גרסה מקומית של הסדרה סברי מרנן בשם "Your Family is Mine" ברשת TBS, לגרסה האמריקאית עונה אחת בלבד עם 10 פרקים, אך הסדרה לא הצליחה להמריא ובוטלה.

ביקורות הסדרה וקישורים נוספים

  • ישראל היום – קטגוריית הסדרה סברי מרנן
  • טדי הפקות – דף הסדרה באתר ההפקות הרשמי של סברי מרנן
  • Ynet – כתבה על תוכנית הטלוויזיה הישראלית סברי מרנן באתר האינטרנט של ידיעות אחרונות.
https://www.youtube.com/watch?v=0DUcBwVuD2M

סדרות חדשות לצפייה ישירה

הפוסטים החמים באתר

 

דילוג לתוכן