נטפליקס – הרשמה, עלויות והסדרות החמות – כל מה שתצטרכו לדעת

מה זה נטפליקס?

החברה האמריקאית נטפליקס התחילה את דרכה בשנת 1997 ע"י ריד הייסטינגס כחברה של השכרת סרטי DVD (כמו בלוקבאסטר, זוכרים?), והתפתחה בתחום הזרמת תכנים אונליין (סרטים, תכניות טלוויזיה וסדרות לצפייה ישירה).

מעבר לשירות הסטרימינג שאנחנו נהנים ממנו, היום כבר אפשר לקרוא לנטפליקס חברת הפקה לכל דבר. אחוז מאוד גבוה של הסדרות והסרטים שמציגה נטפליקס בעצם הופקו על ידי החברה עצמה, ולמעשה השיווק המרכזי שלהם מתרכז בתוכן הזה.

היום לנטפליקס יש מעל 125 מיליון מנויים, והמספר ממשיך לעלות מיום ליום.

איך נרשמים לנטפליקס?

באתר הרשמי של נטפליקס או באפליקציה של נטפליקס. שם תוכלו למצוא דף הרשמה בעברית המציג את כל פרטי ההרשמה והמסלולים. ההרשמה היא יחסית קצרה ופשוטה, ומתבצעת על בסיס בחירת כתובת אימייל, סיסמה ואמצעי תשלום. לאחר אימות האימייל ובחירת הסיסמה, תוכלו להתחיל לצפות ולהנות מהתוכן מכל מקום.

כמה עולה מנוי חודשי בנטפליקס?

כמובן השימוש בנטפליקס לא חינמי, והממשק גובה תשלום חודשי בהתאם למסלול שבחרתם. בישראל קיימים 3 מסלולים המתייחסים לאיכות הצפייה של התוכן וכמות המשתמשים שיכולים לצפות בנטפליקס בו זמנית.

צפייה ישירה בנטפליקס
כדאי לדעת לפני שאתם נרשמים

חבילה בסיסית בנטפליקס

 • החבילה עולה 32.90 ש"ח לחודש.
 • אין אפשרות צפייה באיכות גבוהה (HD).
 • אין אפשרות צפייה במספר מסכים בו זמנית.

חבילה סטנדרטית בנטפליקס

 • החבילה עולה 46.90 ש"ח לחודש.
 • איכות צפייה – HD
 • אפשר לצפות ב-2 מסכים בו זמנית.

חבילת פרימיום בנטפליקס

 • החבילה עולה 60.90 ש"ח לחודש.
 • איכות הצפייה – גבוהה מאוד (Ultra HD).
 • אפשר לצפות ב-4 מסכים בו זמנית.

לפני שנרשמים – כדאי לדעת:

 • אפשר לצפות בנטפליקס בטלוויזיה, בסמארטפון, במחשב הנייד ובטאבלט.
 • אין התחייבות למנוי – במידה ותחליטו שלא מתאים לכם, אפשר לבטל את המנוי מתי שתרצו.
 • התקנה פשוטה בחינם – ההרשמה מתבצעת באתר או באפליקציה של נטפליקס.
 • החודש הראשון בחינם.
נטפליקס לצפייה ישירה במחשב
צפייה ישירה בנטפליקס מכל מקום

איך להוזיל עלויות בנטפליקס?

 • אפשר לחלוק מנוי – במידה ואתם מספר אנשים המעוניינים לצפות בתוכן במקביל, אפשר תמיד לשלם על מנוי אחד ולחלק אותו בין כולם. כמובן תצטרכו לתאם את שעות הצפייה שלכם, כיוון שבכל מסלול יש הגבלה של מספר מסכים לצפייה בו זמנית.
 • כדי לחסוך בעלויות חבילת הגלישה שלכם, הורידו מראש את התכנים שאתם רוצים לראות כאשר אתם מחוברת לרשת אלחוטית, וכך לא תצטרכו לבזבז יותר מדי מחבילת הגלישה שלכם על צפייה בתוכן.

מה ההבדלים בין נטפליקס ישראל לנטפליקס ארה"ב?

ההבדל העיקרי בסוג הצפייה הוא למעשה היקף הקטלוג. בארה"ב ידוע כי מאגר התוכן גדול בעשרות אחוזים מזה שקיים אצלנו, אך לעומת זאת משתמש נטפליקס ישראלי יהנה מסדרות ישראליות לצפייה שלא בהכרח מופיעות בנטפליקס ארה"ב.

איך לצפות בנטפליקס אמריקאי?

בתור תושבי מדינת ישראל התוכן שקיים עבורנו בנטפליקס מוגבל ותלוי בהמון גורמים. צפייה בנטפליקס ארה"ב תעניק לנו גישה בלתי מוגבלת של סדרות וסרטים, זאת ביחס לכמות התוכן שקיים לצפייה עבור משתמשים ישראלים. המדריך הזה מסביר כיצד אפשר לצפות בנטפליקס אמריקאי מישראל.

צפייה בנטפליקס בלחיצת כפתור
נטפליקס עשו בשבילנו את כל העבודה

הורדת סדרות וסרטים מנטפליקס

הורדת סדרות וסרטים מנטפליקס היא צעד חכם לפני נסיעה ארוכה או טיסה.

בצורה זו התכנים יהיו מוכנים עבורכם מראש בטלפון, בטאבלט או במחשב הנייד, וכך תהיה לכם גישה מכל מקום לסדרה או הסרט שבא לכם לראות גם אם אין לכם קליטה, או לחילופין אם בא לכם לחסוך בחבילת הגלישה שלכם.

לא רק שירות הזרמת תוכן

בשנת 2011 החליטה נטפליקס להרחיב את פעילותה והתחילה לממן הפקות תוכן מקוריות שישודרו בתוך הפלטפורמה. עד שנת 2018, פורסם כי הוציאה החברה כ-8 מיליארד דולר על הוצאות ההפקה בלבד.

כעת נטפליקס מחולקת לשני סוגים של תוכן:

 • "תוכן מקורי" – הפקות מקור של נטפליקס הכוללות סדרות וסרטים בלעדיים שהופקו על ידי החברה. עובדה מעניינת: התכנים המקוריים של נטפליקס משוחררים ב"מכה אחת" – כל פרקי העונה עולים באותו היום, כדי שנהנה מבינג' רצוף ומספק.
 • תוכן שלא הופק על ידי החברה – אך מקבל בלעדיות לשירות הזרמת התוכן בפלטפורמה עצמה. בסוג הזה של התוכן, הפרקים עולים מדי יום או שבוע.

איזה סדרות כדאי לראות בנטפליקס?

המלצה ל-9 סדרות נטפליקס איכותיות ב-2019

לאחר תהליך ההרשמה, נטפליקס יבקש מכם להוסיף לרשימת הצפייה שלכם מספר סרטים או סדרות שראיתם בעבר ואהבתם. הבחירה הזו תאפיין את הטעם שלכם וכך נטפליקס יתחיל להציג מפעם לפעם תוכניות בקטגוריות שאתם אוהבים וכאלה שיעלו בכם עניין.

את רשימת הצפייה שלכם תוכלו לעדכן מתי שתרצו, ותוכלו לבחור אם להוסיף או להסיר סדרה או סרט שאהבתם. כך הממשק תמיד ישתדל לא להציג לכם תוכניות שלא יעניינו אתכם.

מלבד מערכת איפיון המשתמש של נטפליקס, כאן תוכלו לקרוא על 5 הסדרות הכי מומלצות בנטפליקס שלא כדאי לפספס.

Netflix

מידע נוסף על פלטפורמת הנטפליקס

אולי תאהבו גם

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן