נטפליקס חינם – האם יש חיה כזאת, ואיך משיגים אותה?

השנה היא 2020 ונטפליקס מצליחה לכבוש את המסכים הביתיים ברחבי העולם, כאשר היא נחשבת למובילה ביותר בתחום הסטרימינג. נטפליקס מציעה מספר מסלולים בתשלום שיכולים לעלות לנו מ-32.90 שקלים ועד 60.90 שקלים בחודש. בחישוב פשוט, מדובר ב-730.80 ש"ח בשנה. אמנם לא מדובר בסכום שאי אפשר לעמוד בו, אבל בכל זאת – לכולנו עוברת בראש השאלה כיצד אפשר לחסוך את העלויות האלה, או אפילו יותר מזה – להנות מפלטפורמת נטפליקס חינם? החלטנו לרכז כאן את כל המידע בנושא.

נטפליקס חינם בשנת 2020

נטפליקס – תקופת ניסיון ללא תשלום

לא כולם יודעים זאת, אבל עוד בשלבי ההרשמה המוקדמים לממשק של נטפליקס אתם תפגשו הודעה שמציעה תקופת ניסיון בחינם ל-30 יום. כמובן שלאחר תקופת הניסיון אפשר לבטל את המנוי ולבחור לא לשלם, אבל בכל זאת – תמיד שווה לראות על מה מדובר לפני שמשלמים, וזה מספיק זמן להנות מכמה סרטים או סדרות נטפליקס חינם.

נטפליקס חינם – לכל החיים?

לצערנו, מאגר התוכן של נטפליקס הוא חינמי לתקופה מוגבלת, ועדיין לא נתקלנו במישהו שהצליח להנות ממנו ליותר מחודש ימים. בכל זאת, נטפליקס עדיין צריכים להרוויח מאיפשהו על הוצאות השרתים, הפקות התכנים ותיחזוק האפליקציה והאתר. עם זאת, מצאנו כמה שיטות מעניינות שיעזרו לכם להוזיל משמעותית את העלויות של המנוי, ואפילו להגדיל המאגר לתכנים חדשים שאי אפשר לראות בישראל.

קוד הנחה וקופונים למנויי נטפליקס

נטפליקס חינם ללא תשלום

אולי כרגע אין דרך להנות ממאגר נטפליקס חינם לנצח, אבל מצאנו כמה דרכים יצירתיות להוזיל את העלויות כך שזה יהיה קצת פחות כואב בכיס:

  • לבחור את החבילה הכי פשוטה – נטפליקס מציעה 3 מסלולים שנעים בין 32.90 ש"ח ל-60.90 ש"ח. אמנם החבילה הבסיסית ביותר כוללת איכות נמוכה יותר ומוגבלת במספר המשתמשים, אבל מדובר בחיסכון של כמעט 50% לעומת חבילת הפרימיום.
  • קוד הנחה וקניית מנוי לנטפליקס – לא כולם מכירים את האפשרות הזו, אבל באתר איביי אפשר לרכוש מנויים וקופונים בהנחה משמעותית שנעה בין 30%-50% ביחס לרכישת המנוי ישירות דרך נטפליקס. בלינק הזה תוכלו למצוא קופונים ומנויים מוזלים לנטפליקס.
  • הצטרפות לשירות של נטפליקס דרך חברות התקשורת – מפעם לפעם חברות התקשורת כמו הוט, יס, פרטנר TV וסלקום מציעות חבילות מוזלות עם נטפליקס כלול בתוכם. בין אם תכננתם לעבור לחברה אחרת או להתחבר לחבילה חדשה, זו דרך מעולה לתפוס 2 ציפורים במכה אחת.
  • הרשמה לנטפליקס ארה"ב באמצעות VPN – סוד קטן: המאגר האמריקאי כולל הרבה יותר תכנים מהמאגר הישראלי של נטפליקס, ולמרות זאת – הוא גם עולה פחות. VPN היא הדרך היחידה בה תוכלו להנות מנטפליקס זול יותר, ועם הרבה יותר תכנים. לקריאה מורחבת על שירות VPN

ההטבות המיוחדות של נטפליקס

במדינות שונות בעולם, Netflix מציעה מפעם לפעם הטבות הצטרפות שוות – זאת כדי לעודד את ההרשמה והשימוש בפלטפורמה, ולהשאר במקום הראשון בתור שירות סטרימינג איכותי. ההטבות כוללות הנחות מיוחדות למנויים חדשים, תקופת ניסיון של נטפליקס חינם, ולפעמים גם חבילת פרימיום במחיר מיוחד. אפשר להתעדכן על ההטבות המיוחדות באתר של נטפליקס ובמרכז המידע שלהם.

טיפ להוזלת עלויות ב- Netflix

רעיון חכם שכדאי שתכירו: סוגי המסלולים של נטפליקס מתרכזים באיכות הצפייה וכמות האנשים שיכולים לצפות בתוכן בו זמנית. החבילה הבסיסית ביותר מספקת אפשרות לצפייה ישירה במסך אחד בלבד, והחבילה הגדולה ביותר מעניקה אפשרות לצפות ב-4 מסכים בו זמנית. כך אפשר לחלק מנוי כזה בין ארבעה אנשים – ולהנות מהשירות בסכום זעיר לכיס.

נטפליקס בלי כסף – קישורים נוספים בנושא

  • Mako – כתבה על השימוש של נטפליקס חינם בתקופת הקורונה
  • Time Out – מאמר: פרצות מיוחדות בנטפליקס שעוד לא הכרתם
  • Hot – מדריך הצטרפות לשירות של נטפליקס דרך חברת התקשורת הוט
  • Kama Ze – מידע על חבילות נטפליקס והטבות מיוחד באתר כמה זה.

הפוסטים החמים בנושא נטפליקס חינם

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן