נורמלי לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

נורמלי היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמה אשר עלתה לאוויר ב-3 בנובמבר 2020. הסדרה נוצרה על ידי ליאור דיין ואסף קורמן, שגיים ביים אותה. כאן תמצאו פרקים מלאים מהסדרה נורמלי לצפייה ישירה אונליין.

על הסדרה "נורמלי"

עלילת הסדרה "נורמלי" מגיעה בהשראת סיפורו האמיתי של ליאור דיין. היא מתרכזת בסיפורו של נעם אשכנזי (המכוכב על ידי רועי ניק), בחור צעיר העוסק בעולם התקשורת אשר לקה בהתקף פראנויה קשה לאחר שימוש בכדורי ריטלין על ידי הסנפה. נעם מתאשפז במחלקה פסיכיאטרית סגורה, שם פוגש מגוון אנשים שונים שמצליחים למצוא אמפתיה עם מצבו, אך לצוות הסגל חוקים משלו.

איך אפשר לצפות בסדרה "נורמלי" בצורה מקוונת?

"נורמלי" משודרת באופן רשמי בערוצי הטלוויזיה של חברת הוט (HOT) במהלך ימות השבוע, אך מלבד השידורים הרשמיים, ניתן למצוא קישורים לפרקים מלאים מהסדרה לצפייה ישירה ברחבי האינטרנט. ברשימה למטה ריכזנו את כל הקישורים המאפשרים הזרמת תוכן מקוונת בתוכן הסדרה בחינם או בתשלום.

נורמלי – פרקים מלאים לצפייה ישירה

סדרות טי וי – נורמלי

sdarot.dev – נורמלי – עונה 1 – פרקים מלאים לצפייה ישירה – באתר סדרות טי וי (sdarot tv). במידה והקישור לא עובד – כנסו למדריך הבא כדי להכנס לאתר: אתר סדרות טי וי – מדריך גלישה באתר.

נורמלי – קטעי וידאו מאחורי הקלעים לצפייה ישירה

כתבות ומידע על הסדרה

נורמלי לצפייה ישירה - פרקים מלאים
  • walla – כתבה על סדרת הטלוויזיה באתר וואלה! תרבות
  • mako – ביקורת הסדרה "נורמלי" באתר מאקו של קשת 12.
  • haaretz – כתבה על הסדרה באתר הארץ.

תכנים חדשים לצפייה ישירה באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר סדרות לראות מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן