משחקי הכס לצפייה ישירה – פרקים מלאים, עובדות על השחקנים ועוד

משחקי הכס עם תרגום מובנה לצפייה ישירה
במשחקי הכס אתה מנצח, או שאתה..

על הסדרה משחקי הכס

משחקי הכס היא סדרה מרתקת מטעם HBO העוסקת בתקופת ימי הביניים. היא מבוססת על סדרת ספרים שנכתבה על ידי הסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין, כאשר התפתחות העלילה שלה מתקדמת באופן איטי ומדויק שמשרה מתח בצופים. הז'אנר של הסדרה מורכב מדרמה, מתח, מלחמה ואפילו אימה, הסובבים סביב חיי הפוליטיקה של תקופת ה-Middle Age, מזימות למיניהם וקרבות ברוטאליים בין עמים. למטה אספנו מידע מעניין וקישורים לאתרים מעודכנים של הסדרה משחקי הכס לצפייה ישירה.

משחקי הכס – מאחורי הקלעים

הידעתם? הסדרה עטורת פרסי עמי, "משחקי הכס", צולמה ב-6 מדינות שונות במקומות הכי אותנטיים בעולם. ביניהם איסלנד, קרואטיה, מרוקו, אירלנד, מלטה, וספרד. צילומי העונה השמינית והאחרונה של הסדרה, עלו כ-15 מיליון דולר לפרק! מאחורי הסצינות של משחקי הכס אפשר למצוא הרבה הפתעות שאותנו, באופן אישי, השאירו פעורי פה. הנה טעימה מאחורי הקלעים של סצינה מהעונה השביעית:

איך נראו כוכבי משחקי הכס לפני שהתפרסמו?

העונה הראשונה של הסדרה הפופולרית צולמה ב26 ביולי 2010, באולפן צילומים בצפון אירלנד. מאז עברו מעל 8 שנים, וסביר מאוד שכבר הספקנו לשכוח איך נראו השחקנים בצעירותם. האם לג'ון סנואו היה שיער ארוך לפני הצילומים? במאמר הבא תוכלו לראות מידע נוסף ותמונות של השחקנים ממש כשהם עוד היו ילדים, לפני שהתחילו לצלם אותם לסדרה שכבשה את העולם.

תאוריות על הסדרה משחקי הכס

האם בראן הוא מלך הלילה?

האמת היא שבכל הנוגע לספקולציות על עלילת הסדרה של משחקי הכס, המוח שלנו כמעריצים, אוהב לעבוד שעות נוספות. אנחנו לא רוצים לתת לכם ספוילרים, אבל במהלך הצפייה בסדרה תמיד אפשר להריח ריח מוזר, וישנם פרטים שפשוט כל כך קל לחבר אותם כמו פאזל לתאוריה אחת גדולה. שימו לב – הסרטון הבא מכיל ספוילרים!

עובדת בונוס

הידעתם? במהלך צילומי הסדרה, השחקנים רוז לזלי (ייגריט) וקית הרינגת'ון (ג'ון סנואו) התאהבו, ובשנת 2017 קית הציע ללזלי נישואין. היום השניים נשואים באושר ועושר, וכנראה שזה רק עניין של זמן עד שנכיר את ג'ון סנואו ג'וניור.

איפה אפשר לראות משחקי הכס?

ברשימה הבאה ריכזנו את המקורות הטובים ביותר לצפייה בסדרה:

  • אתר סדרות (sdarot) – משחקי הכס – פרקים מלאים.
  • אתר התארגנתי (hitarganti) – משחקי הכס – בתרגום לעברית.
  • gameofthronesfree – משחקי הכס – כל הפרקים.
  • אתר מורידים – משחקי הכס – כל העונות.
  • directv.com -משחקי הכס – כל הפרקים ללא תרגום.
  • NextTV (ללקוחת הוט בלבד) – כל הסדרה עם תרגום מובנה.
  • msdbTV – מעונה 1 עד עונה 8 – כל הפרקים בתרגום לעברית.

משחקי הכס עונה 8 – כל הפרקים לצפייה ישירה

משחקי הכס – כל העונות לצפייה ישירה

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן