מפיק הסדרות "משפחת סימפסון" ו-"ריק ומורטי" הלך לעולמו בגיל 54

המפיק ג'יי מייקל מנדל, שתרם תרומה נכבדת לסדרות האנימציה לילדים ומבוגרים הפופולריות "משפחת סימפסון" ו-"ריק ומורטי", הלך לעולמו בגיל 54. סיבת המוות עדיין לא ידועה, אך משפחתו, חבריו הקרובים וגם יוצר הסדרה "ריק ומורטי" ג'סטין רוילנד שיתפו בטוויטר את רגעי הכאב.

"החבר שלי, השותף שלי והמפיק מייק מנדל הלך לעולמו. אני שבור. הלב שלי נשבר בשביל משפחתו. אני לא יודע מה אני הולך לעשות בלעדיך לצידי מייק. אני הרוס." רוילנד כתב. מייק הצטרף לליין הפקת תוכניות האנימציה הפופולריות למבוגרים בשנת 2013, וקיבל קרדיט על 22 פרקים.

מייקל התחיל את דרכו בתור סטודנט באוניברסיטת סינרקוז, כאשר התחיל לעבוד על טלנובלות מבית ABC כגון "כל ילדיי" ו-"אוהבים בקיץ". אחרי שסיים תואר בהפקת סרטים וסדרות טלוויזיה, מנדל התחיל לעבוד בתור עוזר מפיק בסרטים ותוכניות טלוויזיה בשנות ה-80.

בשנת 1989, מנדל התגלגל עמוק יותר בעולם האנימציה וסדרות הספין-אוף של טרייסי אולמן כגון "משפחת סימפסון" ועוד -שהוכר בתור עוזר הפקה בחמשת השנים הראשונות, ולאחר מכן המשיך לתרום כמפיק במשך 10 עונות שלמות של התוכנית "פנו מקום לליסה". "אחרי שעזב את התוכנית בשנת 1999, עבדנו על קומדיות אנימציה שונות וגם על הדרמה הקומית ג'רי מגוויר של טום קרוז."

הדרך המרשימה שעבר מנדל תוגמלה ב-7 מועמדויות לפרסי אמי ו-4 זכיות, על הסדרות: "משפחת סימפסון" בשנים 1995-1997 ועל עוד אחד מפרקי הסדרה "ריק ומורטי" בשנת 2018.

אל ג'ין, המפיק בפועל של הסדרה "משפחת סימפסון" גם צייץ בטוויטר בתגובה למותו: "מאוד מאוד עצוב לשמוע על פטירתו של מייק מנדל, איש נהדר. משתתף בצערם של משפחתו".

https://www.youtube.com/watch?v=lR-RzkECqJs

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן