כמה פרקים יש בסדרה "הסולטן", ואיפה צופים בהם? כל התשובות

כמה פרקים יש בסדרה הסולטן? הסולטן היא סדרה טורקית מעולה, אשר עוסקת בנושאים בלתי שגרתיים. הסדרה היא למעשה סדרה היסטורית, המגוללת את סיפורה של המלכות הטורקית בימי קדם ואת סיפורו של הסולטן הראשון. כמו שבטח כבר ניחשתם, לסולטן היו חיים מעניינים עד מאוד. פרשיות אהבים סבוכות, פוליטיקה עוצמתית, מלחמות וקרבות עם רק חלק ממה שמוצג בסדרה הזו. נספר לכם אפילו רמז קטן מתוך העלילה – אחת השפחות מצליחה להגיע למעמד של סולטנה, בדרך – לא – דרך. הסדרה נפרשת על פני ארבע עונות.

כמה פרקים יש בסדרה הסולטן? 

בסדרה הסולטן יש לא פחות משלוש מאות ושניים עשר (312) פרקים. זה אומר שאתם יכולים לחלק אותה להמון בינג'ים, או לראות פרק אחד בכל יום. אם תראו פרק אחד בכל יום, תוכלו ליהנות מהסדרה הזו במשך כמעט שנה. אבל אם אתם שואלים אותנו, זה קצת קשה להתאפק ולא לראות יותר מפרק אחד ברצף. 

איפה אפשר לצפות בסדרה הסולטן?

תוכלו לצפות בסדרה באתר נטפליקס, אשר מציג בפניכם עשרות סדרות טורקיות שונות. אם אתם מחפשים עוד סדרות טורקיות לראות, נוכל להמליץ לכן בחום רב גם על הסדרה אחיות, אשר מונה שישים ושישה פרקים ונחשבת לסדרה מצויינת גם היא. הסדרה אחיות זכתה בפרסים רבים.

לסיכום

אנחנו מקווים שנהניתם מהמידע בעמוד זה. אנחנו ממש אוהבים סדרות טורקיות ומוכנים לספר עליהן לכל מי שרק מוכן לשמוע, פשוט כי הן כל כך שוות. סדרות אמריקאיות או ישראליות הן הרבה, אבל הרבה פחות טובות מסדרות טורקיות. בהצלחה!

דילוג לתוכן