השוטרים לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

דרמת המתח החדשה של במאי 'פאודה', רותם שמיר ויובל יפת, נכתבה בהשראת סיפור אמיתי שהתרחש בשנת 2006, "פרשת השוטרים הנוקמים". הפרשה המדוברת, עוסקת במספר שוטרים מהמחוז הצפוני, אשר בתגובה למספר אירועי זריקת רימונים לבתי שוטרים, הניחו מטעני נפץ בביתו ורכבו של ראש ארגון פשע, מיכאל מור. בפוסט זה ריכזנו קישורים לסדרה השוטרים לצפייה ישירה.

עלילת הסדרה מתרחשת בצפון הארץ ומשתתפים בה כוכבים רבים ומוכרים מסדרות פופולריות כמו פאודה, ארץ נהדרת, שעת נעילה ועוד. כוכבי הסדרה הם: צחי הלוי, שני כהן, אלי פיניש, מאור שוויצר, שירי מימון ועוד רבים וטובים.

עלילת הסדרה "השוטרים"

הסדרה עוסקת באלון (צחי הלוי), קצין בילוש מצטיין שחוזר מתל אביב לעיר מולדתו נהריה, עם אשתו מיקי (שני כהן) וביתם, על מנת לשפר את מעמדה של תחנת המשטרה. אלא שלאט לאט הוא מבין שהתפקיד לא פשוט כמו שחשב. בעיר פועל ארגון פשיעה, בהנהגתו של מאור עזרא (שלומי יפרח), ללא כל הפרעה. אלון חובר לחברו הטוב מהילדות עמי עטיה (אלי פיניש), שעומד בראש מחלקת הבילוש בתחנה, ויחד איתו ועם שוטרי המחלקה, הם נלחמים בעזרא וחייליו.

איפה אפשר לצפות בסדרה השוטרים?

סדרת הטלוויזיה "השוטרים" עלתה לשידור ב-25 לינואר 2021, וכעת היא משודרת באופן רשמי בערוץ הטלוויזיה קשת 12 ובממשקי ה- VOD של חברות התקשורת. עם זאת, אפשר לצפות בפרקים המלאים של הסדרה גם במקורות שונים ברחבי הרשת, כמו למשל באתר Sdarot TV ומאקו.

למטה ריכזנו מספר קישורי סטרימינג המאפשרים צפייה מקוונת בפרקים המלאים מהסדרה "השוטרים".

השוטרים לצפייה ישירה

השוטרים – פרק 1 המלא (יוטיוב)
  • sdarot.dev – השוטרים – פרקים מלאים לצפייה ישירה באתר סדרות טי וי.

במידה והקישור לא עובד, נסו להכנס לאתר מהכתובות הבאות:

או קראו במדריך שלנו כיצד להכנס לאתר סדרות טי וי.

השוטרים – מידע וקישורי צפייה נוספים

  • Walla – כתבה על הסדרה "השוטרים" באתר וואלה! תרבות.
  • Srugim – ביקורת הסדרה באתר "סרוגים".

עוד סדרות ישראליות לצפייה ישירה שאולי תאהבו

-> עוד סדרות לצפייה ישירה באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר סדרות לראות מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן