המנדלוריאן לצפייה ישירה – עם תרגום לעברית (עונות 1+2)

המנדלוריאן היא סדרת טלוויזיה פופולרית ונצפית ביותר אשר הופקה על ידי חברת דיסני, המתרחשת בגלקסיה רחוקה-רחוקה. אז מי הוא בובה פט? מיהם כוכבי התוכנית? ואיך תוכלו לצפות ברשת The Mandalorian ברשת עכשיו? בפוסט זה תמצאו קישורים לפרקים של המנדלוריאן לצפייה ישירה אונליין ואת כל המידע בנושא.

על הסדרה

ההמתנה לסדרה חדשה של מלחמת הכוכבים הסתיימה סוף סוף!

המנדלוריאן, תוכנית הטלוויזיה החיה הראשונה במתרחשת בגלקסיה רחוקה מאוד מאז שהמורדים סיימו בשנת 2016. היא נוצרה על ידי ג'ון פאברו ודייב פילוני כחלק מהתערוכה 'מלחמת הכוכבים: אדמת הגלקסיה' של דיסני באתר הנופש דיסנילנד אנהיים. היא כבר זמינה בשירותי הסטרימינג והטלוויזיה מה -12 בנובמבר אך ורק באמצעות שירות המנויים הקרוב של החברה. אורחים עם כרטיסים שנתיים לכל אחד מהפארקים יכולים להשתתף בהקרנות מוקדמות החל מה -7 בנובמבר לפני שחרורו הפומבי בהמשך החודש הבא.

איך לצפות בפרקי הסדרה "המנדלוריאן" ישירות ברשת?

אחת הסדרות המיוחלות ביותר של מלחמת הכוכבים הגיעה! אם אתם סקרנים איך לצפות בה, יש לנו חדשות טובות עבורכם.

המנדלוריאן משודרת באופן בלעדי ב- Disney +, מה שאומר שאם אתם ומשפחתכם מנויים על אחת משירותיהם (Hulu או ESPN), הם יכולים גם להירשם ולהזרים את המנדלוריאן מבלי שיהיה להם מנוי אחר. זה ניצחון מכיוון שלרוב האנשים כבר יש לפחות שירות אחד ולכן זה חוסך להם כסף בנוסף לספק אפשרויות תוכן נוספות.

אם אתם מחפשים תוכנית חדשה לצפייה מרתונית, הסדרה האחרונה של מלחמת הכוכבים על בובה פט היא בדיוק מה שאתם צריכים. זה זמין באינטרנט, בדיסני פלוס ובקישורים שלנו, וניתן להזרים אותה ממש בלחיצת כפתור.

מקורות צפייה ישירה בסדרה המנדלוריאן

השחקנים המנדלוריאנים

שחקני "המנדלוריאן" הם מהמוכשרים ביותר בהוליווד. "המנדלוריאן" הוא מפתח לפרויקטים רבים, כולל מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר וכן Rogue One, שקיבלו יותר ממיליארד דולר בקופות ברחבי העולם. לשחקנים היו גם תפקידים ב"מסע בין כוכבים מעבר" ובסדרה "נרקוס", אשר הייתה מועמדת לפרס אמי, של נטפליקס.

שאר חברי הצוות וההפקה נותרים להרהר מה הלאה לקבוצה האייקונית הזו. "כולנו חלק מפרויקט מורשת," אמרה השחקנית ונסה מרשל, שגילמה את הרה סינדללה בסדרת האנימציה "מלחמת המשובטים" ובתוכנית הטלוויזיה של המורדים לפני שהוקירה מחדש את תפקידה ב"מלחמת הכוכבים: התנגדות".

מאחורי הקלעים

פרקים מלאים של המנדלוריאן לצפייה ישירה

אולי שמעתם על סדרת המנדלוריאן בדיסני +, אבל איך זה באמת לעבוד עם צוות השחקנים והצוות? הנה מה שלמפיק הבכיר ג'ון פברו, השחקן ג'יאנקרלו אספוזיטו (שובר שורות), ג'ינה קרנו (דדפול) ואמילי סנונית היה לומר:

"פשוט התעניינתי יותר בעולם שאינו קיים," אמר פבראו על רצונו בפרויקט זה. "ורציתי משהו גדול יותר." נראה שהוא קיבל בדיוק את מה שביקש – החל מתלבושות ועד עיצוב תפאורה, הכל הוחשב על ידו בקפידה, כך שאנחנו מרגישים מועברים לתקופת זמן אחרת או לגלקסיה רחוקה … השחקנים לא נראו יותר מדי מוטרדים מזה.

תכנים חדשים לצפייה ישירה באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר סדרות לראות מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן