הומלנד – פרקים מלאים לצפייה ישירה

הומלנד (באנגלית: Homeland) היא סדרת דרמה אמריקאית זוכת פרס אמי ופרסי גולובוס הזהב לסדרת הדרמה הטובה ביותר ולשחקן והשחקנית הטובים ביותר. היא שודרה לראשונה ב-2 באוקטובר 2011 , והיא מבוססת על הסדרה הישראלית "חטופים" (סדרת דרמה ישראלית המספרת על חטופים ישראלים שהיו בשבי סוריה כ17 שנה, הסדרה עלתה לראשונה במרץ 2010) שהצליחה מאוד בישראל ואותה ביים והפיק גידי רף, אותו לקחו להפיק גם את הומלנד. בארצות הברית משודרת ברשת "שואוטיים" ובישראל בחברת יס. למטה ריכזנו קישורים לסדרה הומלנד לצפייה ישירה.

על מה מבוססת הסדרה הומלנד?

הומלנד לצפייה מקוונת

קרי מתיסון, סוכנת של הסי אי איי, יוצאת לבצע פעולה לא מורשת בעיראק, בזמן המבצע קיבלה קרי מידע שבו נאמר לה ששבוי מלחמה אמריקאי הצטרף לארגון אל- קאעידה.

בהמשך עם פשיטת כוחות הצבא האמריקאי, הצילו חייל אמריקאי בשם ניקולס ברודי משבי שדווח כנעדר בעיראק. קרי חושדת שאותו חייל הוא החייל שדווח עליו שהצטרף לארגון אל-קאעידה, אך הממשל והאזרחים מתייחסים אליו כגיבור והיא לא מצליחה לשכנע את הממונים עליה לעקוב אחרי ניקולס.

בארבעת העונות הראשונות אנחנו רואים את המרדף ונסיון החשיפה של קרי על החייל האמריקאי שהתגייס לאל-קאעידה, אך בעונה ארבע משתנה העלילה ומתקדמת לכך שהם מקבלים מידע מודיעני על פיגוע ענק שעתיד לבוא ובנסיון מניעתם של סי אי איי בפיגוע טרור נוסף בארצות הברית והגנת המולדת.

כמה פרקים יש לסדרה הומלנד?

לסדרה "הומלנד" 8 עונות ו86 פרקים כרגע, כשכל פרק אורכו נע בין 46 ל84 דקות, הפרש זמן משמעותי כזה בין הפרקים לא נפוץ בדרך כלל.

עונות 1 עד 7 – 12 פרקים בכל עונה.
עונה 8 – החלפה בפברואר 2020 וצפויה להסתיים בסוף אפריל.
בעונה שנייה ניתן לראות חלקים בהם צולמה הסדרה בישראל, כך גם בעונה 8 צפוייה ישראל לככב בסדרה.

איפה אפשר לצפות ב- "הומלנד"?

הסדרה משודרת בצורה רשמית בחסות חברת התקשורת יס (yes) ובממשקי ה- VOD, אך מעבר לשידורים הרשמיים ריכזנו למטה גם קישורים מעודכנים לפרקים מלאים של הומלנד לצפייה ישירה.

הומלנד לצפייה ישירה

הומלנד – לצפייה ישירה
  • נטפליקס – הומלנד – פרקים מלאים לצפייה ישירה בפלטפורמת Netflix עם תרגום לעברית (למנויים בלבד).
  • Moridim – הומלנד – פרקים מלאים לצפייה ישירה והורדה – עם תרגום לעברית – באתר מורידים.

פרסים ועיטורים

הומלנד פרקים מלאים

הסדרה זכתה ל-8 פרסי אמי – בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר, השחקנית בסדרת דרמה הטובה ביותר, התסריט הטוב ביותר, השחקן בסדרת דרמה הטובה ביותר. בחלקם זכתה יותר מפעם אחת.

5 פרסי גולובוס הזהב בקטגוריות – השחקנית הטובה ביותר, הדרמה הטובה ביותר, השחקן הטוב ביותר. בחלקם זכתה יותר מפעם אחת.

הסדרה "הומלנד" עשתה הרבה "באז" תקשורתי אם רצתה בכך ואם לא, קיבלה המון ביקורות סותרות מ"מהפנטת" "התוכנית המנצחת" לביקורות כמו "משמיצה" "מערערת את עקרונות הצפוים"
מה שבטוח , זוהי סדרה חובה לכל אחד שנותנת הרבה כבוד לישראל ושמה אותנו, ישראל, שוב על המפה בקטגוריית סדרת דרמה הטובה ביותר.

ביקורות הסדרה וקישורים נוספים

  • ישראל היום – כתבה על העונה האחרונה של הומלנד
  • הארץ – ביקורת הסדרה באתר הארץ
  • מעריב – ביקורת העונה האחרונה של הומלנד באתר מעריב
  • Ynet – כתבה על סיום הסדרה באתר האינטרנט של ידיעות אחרונות
  • וואלה! תרבות – כתבה על סיום הסדרה באתר וואלה.
הומלנד – טריילר רשמי של העונה הראשונה

סדרות חדשות לצפייה ישירה

הפוסטים החמים באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר tv-shows.org מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן