הבנים לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

הבנים (באנגלית: The Boys) היא סדרת גיבורי על אמריקאית אשר משודרת בחסות אמזון פריים וידאו (APV). הסדרה נוצרה על ידי אריק קיפקי, אוון גולדברג וסת' רוגן ועלתה לשידור לראשונה ביולי 2019. כעת הסדרה כוללת 2 עונות מלאות עם פרקים באורך של 60 דקות בממוצע. כאן ריכזנו עבורכם פרקים מלאים מהסדרה הבנים לצפייה ישירה אונליין.

על תוכן הסדרה "הבנים"

הבנים מבוססת על סיפור בדיוני בו גיבורי על חוברים לצד האויב והממוסחר ורודפים אחר הכוח והתהילה שקיבלו בזכות הצלת האנושות. כאשר גיבורי העל הפכו תאבי בצע ומשחקים משחקי כוח, במקביל כנופיית פושעים מרדניים הקוראת לעצמה "The Boys" מחליטה לשים סוף לגיבורי העל ולחסל את כולם כאשר כל האמצעים מקדשים את המטרה. כעת המשחק נהיה מסובך ומלוכלך, והבנים מתעמתים מול הגיבורים.

מה הדרך הטובה ביותר לצפות בסדרה "הבנים"?

נכון להיום, פרקי הסדרה "הבנים" משודרים בצורה רשמית בפלטפורמת אמזון פריים וידאו, ערוצי טלוויזיה אמריקאיים ופלטפורמות סטרימינג שונות בתשלום. מעבר לצפייה הרשמית בערוצי התקשורת העולמיים, כאן ריכזנו מספר קישורים לצפייה ישירה בסדרה הבנים בחינם – אונליין ובאיכות גבוהה.

איך לצפות בפרקים של "הבנים" בצורה מקוונת

פרקי הסדרה עולים מדי שבוע לאתר של Amazon Prime Video ובאתרי סטרימינג אחרים. הצפייה באתר של אמזון היא בתשלום על ידי מנוי חודשי לפלטפורמת הסטרימינג או תקופת הניסיון.

דרך חינמית נוספת לצפות בסדרה, באיכות גבוהה ועם תרגום מובנה היא באמצעות קישורי צפייה אשר ריכזנו כאן ומתעדכנים באופן שוטף.

הבנים לצפייה ישירה – כל הפרקים מעונות 1+2

הבנים עונות 1-2 – פרקים מלאים אונליין:

  • sdarot.dev – הבנים – The Boys – עונות 1-2 – פרקים מלאים לצפייה מקוונת אונליין – באתר סדרות (במידה והקישור לא עובד ליחצו כאן).
  • amazon prime video – הבנים כל העונות – פרקים מלאים באיכות גבוהה – באתר הסטרימינג של אמזון פריים וידאו.
  • just watch – הבנים – The Boys – תוכנית הטלוויזיה במלואה באתר "רק צפה" האמריקאי (באנגלית).
  • reelgood – עוד קישור צפייה מעודכן לסדרה הפופולרית "הבנים" (The Boys) באתר ריל גוד.
  • קישורים חדשים יתעדכנו בקרוב.

ביקורות ומידע נוסף על סדרת הטלוויזיה

  • walla – הבנים – הסדרה הפופולרית עם תומר קאפון – ביקורת באתר וואלה! תרבות.
  • haaretz – כתבה על הסדרה באתר הארץ.
  • seret.co.il – ביקורת העונה הראשונה של "הבנים" באתר הישראלי סרט.

סדרות וסרטים חדשים לצפייה ישירה באתר

לתשומת לבכם: צוות אתר סדרות לראות מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.