איך רואים סדרות באפליקציית טלגרם? – המדריך המלא (מעודכן 2022)

איך רואים סדרות טלגרם: אם אתם מחפשים את הדרך הכי טובה לראות סרטים וסדרות, יכול להיות שטלגרם זה הדבר בשבילכם.

למי זה מיועד? 

סדרות וסרטים בטלגרם מיועדים בעיקר (אך לא רק) לאלו מכם או מכן אשר רוצים לצפות בתכנים דרך מכשיר הטלפון הסלולרי. אם יש לכם טלוויזיה או מחשב, אתם יכולים גם לנסות לצפות דרך הורדת הסרט או הסדרה בתוכנה לשיתוף קבצים. תוכנות כאלה יכולות להיות יו – טורנט או ביט – טורנט. רק אל תנסו להשתמש בקאזה או באימיול כי אנחנו כבר לא בניינטיז, לצערנו. אם זה היה תלוי בנו, לא היינו מתנגדים לחולצות פלנל ופוסטרים ענקיים על הקירות של קורט קוביין, הסולן האגדי של נירוונה. אבל זה כבר לפוסט אחר

איך רואים סדרות טלגרם?

יש כל מיני דרכים מגוונות לראות סדרות בטלגרם. הדרך הפשוטה ביותר היא לחפש בגוגל קישורים לקבוצות הנכונות שיספקו לכם את כל התכנים שאתם אוהבים, להוריד ולצפות בהם בהנאה. אם אתם מחפשים המלצה לקבוצות טלגרם מהסוג הזה, תוכלו גם לבקש המלצות מחברים וממשפחה קרובה. 

דוגמה לערוץ טלגרם אשר אנחנו מכירים היא ספארו, שבעבר היה אתר לצפייה ישירה. אחרי שספארו פורק על ידי הזירה (טוב, לא בדיוק, אבל הם ויתרו על מירוץ החתול והעכבר עם הרשויות), הם עברו לטלגרם כמו רבים וטובים אחרים.

מהי הסדרה שהכי מומלץ לראות בטלגרם?

קשה להגיד איזו סדרה הכי טובה, כי המגוון הוא כל כך אבל באמת כל כך גדול. אנחנו ממליצים לכם להסתכל קצת על מה שיש ואז להחליט. אם סדרות זרות זה הקטע שלכם, אולי כדאי לכם לראות את הסדרה הספרדית ולריה. סדרה זו מזכירה במעט את הסדרה הישנה סקס והעיר הגדולה. הדמות הראשית היא ולריה, סופרת צעירה שמסתובבת במדריד ועושה המון סקס.

בשורה התחתונה…

אנחנו מקווים שעזרנו לכם להחליט איזו סדרה לראות, וגם להבין איך עושים את זה בטלגרם. זה לא קל לאנשי שנות התשעים כמונו אשר רגילים לשכור קלטות בבלוק באסטר ולהוריד סדרות מקאזה ואימיול. אפשר להגיד בביטחון שכיום יש על המחשב שלנו הרבה פחות שטויות, וירוסים, רוגלות ופורנו שהגיע לשם בטעות. 

דילוג לתוכן