איך מתחברים לנטפליקס בהוט? – אחת ולתמיד, המדריך המלא

איך מתחברים לנטפליקס בהוט – כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לפני שיוצאים לדרך

אם אתם רוצים להתחבר לנטפליקס בהוט, אין דבר יותר קל מזה. פשוט הכנסו לאתר של הוט ועשו מנוי לחברה. אם כבר יש לכם מנוי, הדבר יהיה ממש קצר ולא ידרוש מכם יותר מדי אנרגיה. חברת הוא מאפשרת לכם לצפות בנטפליקס ללא כל אמצעים נלווים נוספים – בין אם זה סטרימר, או כל מכשיר אחר שצופים באמצעותו בנטפליקס בדרך כלל.

חברת הוט עושה את זה דרך מגוון רחב של שירותי פייבר שהיא מציעה לקהל לקוחותיה הרחב. בין השירותים המוצעים לעיל תוכלו למצוא את פייבר ארבע קיי, פייבר בוקס, מיני פייבר בוקס וכולי.

אז למה לעשות נטפליקס דרך הוט?

האמת שאנחנו לא רואים סיבה ברורה לכך. אנחנו מעדיפים לעשות מנוי לנטפליקס בעצמנו, ללא תיווך של חברת צד שלישי. בצורה זו אנחנו משלמים פחות כסף. כדי לצפות בנטפליקס ממסך הטלוויזיה הביתי שלכם מבלי להתחבר להוט, כל מה שאתם צריכים זה מחשב וכבל ייעודי מתאים – הייג' די אם איי (HDMI).

באמצעות הכבל הזה אתם תוכלו לחבר את המחשב לטלוויזיה ולצפות בהנאה.

האם הוט זו חברה טובה?

השמועה אומרת שלהתנתק מהוט זה ממש קשה, וכי ברגע שאתם רוצים להפסיק לשלם להם – הם גם יפסיקו לענות לכם לטלפון. לכן אנחנו לא עושים מנוי להוט, אלא רק לנטפליקס. 

מצד שני, מי שמעדיף לצפות בנטפליקס ללא אמצעים נלווים כמו סטרימר, מחשב וכבל – אולי יעדיף כבר לעשות את המנוי ולקחת את הסיכון הזה. לשיקולכם הבלעדי.

מהן האופציות הנוספות למי שרוצה להתחבר לנטפליקס דרך חברת צד שלישי?

תוכלו לבדוק אם חברת הלוויין יס מציעה שירותים דומים. אולי זה יהיה אפילו זול יותר. אולי גם עדיף לכם פשוט לקנות מחשב נייד שיהיה מחובר לטלוויזיה, או לחילופין סטרימר חדש ואיכותי. כל אחת מהאופציות האלו יכולה לעבוד באופן מושלם – העיקר שיהיה לכם נוח.

לסיכום

אנחנו מקווים שעזרנו ומאחלים לכם בהצלחה, צפייה נעימה וכמובן שבת שלום ומבורכת. למאמרים נוספים הסתכלו ברחבי האתר שלנו. וכמובן, אל תשכחו את הפופקורן לפני שמתחיל הסרט. הלוואי שהיה לכם כיף לקרוא את הכתבה הזו לפחות כמו שלנו היה כיף לכתוב אותה.

דילוג לתוכן