איך להוריד פופקורן טיים לסטרימר – המדיך המלא

קניתם סטרימר חדש? מזל טוב, תתחדשו! מעכשיו תוכלו לצפות בתכנים שונים ומגוונים הרבה יותר בקלות. אתם בטח מחפשים מה לעשות עם הסטרימר. בין אם יש לכם מנוי לנטפליקס או לכל אתר אחר, תוכלו לצפות בתכנים שלו דרך הסטרימר עצמו. במדריך זה נסביר לכם איך להוריד פופקורן טיים לסטרימר בקלות ובמהירות.

מה לעשות עם סטרימר כשמקבלים אותו?

אם כבר שאלתם את עצמכם איך להוריד פופקורן טיים לסטרימר, תנו לנו לקחת אתכם צעד אחד אחורה. פופקורן טיים הוא אמנם אתר ותיק ומוכר, אך כנראה שהוא אינו המוצלח ביותר. אנחנו ממליצים לכם להחליף את הפופקורן טיים באופציה אחרת. דוגמה לאופציה שהיא אינה פופקורן טיים היא כמובן קודי. קודי הוא שירות אשר נותן לנו לראות מאות סדרות וסרטים, אם לא אלפים מהם.

ההבדל בין קודי לפופקורן טיים הוא שהקודי הינו חדש ומעודכן יותר, ועובד יותר טוב. ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא מידע רב על קודי. כמו כן קיימים מדריכים מפורטים שיסבירו לכם איך לחבר את הקודי לטלוויזיה, למחשב או לסטרימר לפי בחירתכם. קיימים מדריכים בכל השפות – עברית, אנגלית, רוסית ועוד.

אם אתם בכל זאת מתעקשים להוריד פופקורן טיים למרות מה שאנחנו אומרים לכם, הקלידו במנוע החיפוש החביב עליכם "איך להוריד פופקורן טיים לסטרימר", ותוכלו למצוא מדריך המלווה בתמונות ברורות. אנחנו מאחלים לכם בהצלחה, וזאת למרות שאתם בוחרים שלא להקשיב לנו. כאלה אנחנו, נחמדים ואדיבים. יש לכם עוד מה ללמוד.

לאחר הורדת פופקורן טיים לסטרימר – איזו סדרה לראות קודם?

הקורונה כבר כאן, ואם אתם נמצאים בבידוד כנראה שאתם זקוקים לבינג' ממכר במיוחד שיעביר לכם את הזמן. בדיוק בשביל זה קניתם סטרימר חדש ומשוכלל, לא?

אז מזל שיש לכם אותנו. אנחנו נמליץ לכם על הסדרות והסרטים שהכי שווה לראות. 

אם אתם אוהבים קומדיות רומנטיות, ממש כדאי לכם לעשות צפייה חוזרת של הסדרה "חברים". לסדרה הזו יש עשר עונות, והבדיחות המעולות שבה אף פעם לא נמאסות. חוץ מזה שממש כיף להזכר איך נראו החיים עוד בטרם עידן הטלפונים החכמים. ארבעת הגיבורים של הסדרה נפגשים, מתאהבים, נפרדים, ומתקשרים זה עם זה דרך מכשירי ענק שנקראים טלפונים נייחים.

לסיכום

קודי ופוקורן טיים זה אותו דבר בערך, רק שקודי יותר טוב. אם אתם בבידוד תעשו בינג' של חברים ואל תשכחו את הפופקורן והגלידת בן אנד ג'ריז. בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן