אהבה חדשה לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

אהבה חדשה היא תוכנית טלוויזיה ריאליטי ישראלית המתמקדת בשידוך בין זוגות שלא מכירים זו את זה. מנחת התוכנית היא לירון ויצמן והיא משודרת החל מתחילת אוקטובר 2020 בערוץ רשת. כאן ריכזנו פרקים מלאים של אהבה חדשה לצפייה ישירה אונליין.

מה קורה בתוכנית הטלוויזיה "אהבה חדשה"?

"אהבה חדשה" מבוססת על רעיון הבליינד דייט על ידי שידוך בין זוגות שלא נפגשו מעולם, ומתגוררים יחד למשך שלושה ימים כדי להבין האם מתאימים זו לזה. הזוגות מצולמים במהלך השהייה בדירה ומקבלים משימות שונות לחיזוק והבנת הקשר ביניהם. כל הזוגות מקבלים ניתוח שוטף במהלך התוכנית על ידי מומחים לפסיכולוגיה ומערכות יחסים: חמוטל לוי לשם, דור הררי ודוקטור לירז מרגלית.

האם שווה לצפות בסדרה אהבה חדשה?

מיום שידור בכורת הסדרה עלה הרייטינג של ערוץ 13 והסדרה קיבלה ביקורות מעורבות. עם זאת, התוכנית מצליחה לגרוף המון אהדה והצליחה ליצור באז והייפ ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם ועוד.

אהבה חדשה לצפייה ישירה – כל הפרקים ששודרו עד כה

אהבה חדשה – פרק הבכורה המלא לצפייה מקוונת באתר YouTube

בדף זה נרכז ונעדכן באופן שוטף את פרקי הסדרה ששוחררו עד היום בצורה מרוכזת.

מה אומרים על התכנית "אהבה חדשה"? – ביקורות וכתבות

מעבר לתוכן המצורף למעלה, ריכזנו כאן מספר כתבות, ביקורות ודיעות הקהל בנוגע לתוכנית הריאליטי החדשה "אהבה חדשה":

  • israelhayom – כתבה על ליהוק המשתתפים של "אהבה חדשה"
  • maariv – ביקורת התוכנית באתר מעריב
  • onlife – ביקורת מעורבת בנוגע לסדרת הריאליטי.

כמה עונות של אהבה חדשה זמינות לצפייה?

העונה הראשונה של תוכנית הטלוויזיה הפופולרית עלתה בתחילת אוקטובר ועדיין משודרת. לכן, כעת ניתן לצפות רק בעונה 1 ולהתעדכן בפרקים החדשים שעולים לאוויר.

תכנים חדשים לצפייה ישירה באתר שלנו

לתשומת לבכם: צוות אתר סדרות לראות מתנגד לכל עבירה שהיא על החוק ועל הפרת זכויות יוצרים. לצוות האתר אין קשר עם האתרים או מפעילי האתרים הנ”ל, והגלישה באתר היא על אחריות המשתמש בלבד. יש להיזהר מגלישה באתרים לא לגיטימיים ולהשתמש בתוכנות הגנה מומלצות.

דילוג לתוכן